Iggy Azalea i tregon të dashurit se çfarë ka humbur

Bota e Yjeve

Iggy Azalea i tregon të dashurit se çfarë ka humbur

Nga: Bota sot Më: 17 janar 2021 Në ora: 18:13
Iggy Azalea

Ajo ka konfirmuar ndarjen nga reperi Playboi Carti në nëntor.

Dhe të dielën, këngëtarja australiane Iggy Azalea i ka treguar atij se qfarë ka humbur, duke treguar linjat e saj mahnitëse pas lindjes.

Reperja 30 vjeqare dukej si një milionë dollarë kur ndau disa imazhe mahnitëse në Instagram duke treguar kthesat e saj të bujshme në një palë bikine.

Veshjet e saj të thuruarar tregonin linjat mahnitëse të këngëtares./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat