Video erotike e shpërndarë në internet, Wanda Nara fiton gjyqin me Google dhe Yahoo

Bota e Yjeve

Video erotike e shpërndarë në internet, Wanda Nara fiton gjyqin me Google dhe Yahoo

Më: 23 janar 2021 Në ora: 06:17
Wanda Nara

Gruaja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Icardi, ka fituar gjyqin me Google dhe Yahoo mbi një video seksi që qarkulloi në internet.

Pretendohej se video i atribuohej Wandas sikur ishte protagoniste.

Triumfin e saj përmes dy gjigantëve të teknologjisë, Wanda e ndau me 7.4 milionë fansat e saj në Instagram.

Google dhe Yahoo duhet t’i paguajnë nënës së 5 fëmijëve dëmshpërblim për dëmin moral që i është shkaktuar.

Gjykata nënvizoi se video erotike e shpërndarë në Google dhe Yahoo i atribuohej gabimisht Wanda Naras dhe ishte rishpërndarë më pas edhe në faqe të tjera pornografike.

Image
Wanda Nara

Videoja ka marrë milionë shikime përmes kërkimit në Google dhe Yahoo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat