Kourtney promovon veshjet 'seksi' të motrës

Bota e Yjeve

Kourtney promovon veshjet 'seksi' të motrës

Nga: Bota sot Më: 24 janar 2021 Në ora: 18:57
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian i la pak imagjinatës kur shfaqi pasuritë e saj të bollshme e ulur pranë një pishine të shtunën.

Ylli televiziv, 41 vjeqarja shijoj ajrin e pastër dhe rrezet e diellit kur modeloi të brendshmet ngjyrë bezhë nga kompania e veshjeve të motrës së saj, Kim Kardashian.

Në kopshtin e shtëpisë së saj, nëna e tre fëmijëve u shfaq e zhveshur në një palë bikine në formë trekëndëshi dhe të poshtmet në formë rripi.

Ajo kishte vënë edhe syze dielli derisa po qëndronte në ujë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat