Kim thekson linjat e formësuara në fustanin super të ngushtë

Bota e Yjeve

Kim thekson linjat e formësuara në fustanin super të ngushtë

Më: 26 janar 2021 Në ora: 16:27
Kim Kardashian

Kim vizatoi çdo pjesë të trupit në fotografitë e reja.

Kim Kardashian ditët e fundit është bërë shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat merr vëmendje me paraqitjen

Bukuroshja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja, në të cilat u shfaq e veshur me një fustan shumë të ngushtë.

Në atë veshje, ylli televiziv vuri në pah linjat trupore, për të cilat edhe komentohet vazhdimisht dhe iu kushton kujdes maksimal.

Bukuroshja pozoi në një pjesë të garderobës së saj, teksa në krevat kishte vendosur të brendhsme.

Prapa saj gjendej një numër i madh i fustaneve, këmishave, bluzave, e të tjera gjëra që përmban garderoba e saj.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat