Modelja shqiptare “ngre” temperaturat e zhveshur në mes të borës

Bota e Yjeve

Modelja shqiptare “ngre” temperaturat e zhveshur në mes të borës

Më: 29 janar 2021 Në ora: 18:25
Xhensila Seferi

Ajo duket bukur çdo herë. Por kësaj radhe modelja nga Shqipëria, Xhensila Seferi na ka habitur me disa foto të postuara së fundi në llogarinë e saj në Instagram.

Jashtë kur temperaturat po shënojnë minus, ajo u shfaq vetëm me bikini.

Temperaturat ajo i ‘ngriti’ me trupin seksi që ka.

Shikoni më poshtë fotografinë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat