Demi Rose, e kall rrjetin me fotot e saj në bikine

Bota e Yjeve

Demi Rose, e kall rrjetin me fotot e saj në bikine

Më: 22 shkurt 2021 Në ora: 20:40
Demi Rose

Demi Rose ka treguar asetet e saj seksi në bikine derisa ka pozuar në brigjet e nxehta nga Ibiza

Ajo ka kaluar kohë të konsiderueshme muajve të fundit në Ibiza, derisa është larsguar nga dimri i ftohtë dhe vetizolimi në Britani.

Demi Rose, 25, ka vazhduar që të kalojë pushimiet në ishuj të Ibizas derisa ka pozuar foto tepër të nxehta me bikine të marskës PrettyLittleThing.

Bikinet me kombinime të ngjyrës së kuqe të lidhura me toja, ka bërë që bukuroshja e lindur në Birmingham të na tregojë pothuajse të gjitha asetet e saj seksi.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat