Si dy pika uji, Jonida na prezanton vëllain me rastin e ditëlindjes

Bota e Yjeve

Si dy pika uji, Jonida na prezanton vëllain me rastin e ditëlindjes

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 13:21
Jonida Vokshi

Jonida Vokshi ka publikuar dy foto me vëllain e saj me rastin e ditëlindjes së tij dhe ajo që vumë re menjëherë është ngjashmëria e madhe e tyre.

Vellai i Jonidës qenka shumë simpatik, e kushedi sa fanse të aktores po pyesin për të, ose i kanë kontrolluar profilin.

“Edhe 100 të lumtura shpirti motrës. Daja Emit, u gëzofsh gjithmonë, të dua shumë”, shkruan ajo.

Ky është një nga rastet e rralla që Jonida publikon foto të familjarëve të saj. Në përgjithësi Vokshi ka pasur një profil shumë privat, por së fundmi sikur e ka lëshuar ca dorën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat