Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë si çift

Bota e Yjeve

Tea dhe Bearti realizojnë fotosesionin e parë si çift

Më: 25 shkurt 2021 Në ora: 18:53
Tea dhe Bearti

Çifti Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi kanë realizuar një fotosesion, që është i pari për ta si çift.

Dyshja u bënë të famshëm nga pjesëmarrja në emisionin “Përputhen”, ndërsa më pastaj edhe me ‘zhurmën’ kur e konfirmuan lidhjen.

Kjo ngase Tea doli si çift me Andin, por rezultoi të jetë në lidhje me Beartin.

Tashmë ata i kanë lënë pas të gjitha kritikat dhe po e shijojnë të lumtur lidhjen, pa u fshehur më në publik.

Në fotosesionin e ri, çifti duken për mrekulli teksa pozojnë krah njëri-tjetrit, teksa të dy ishin veshur në të zeza.

Tea dukej joshëse me xhaketën me dekolte të hapur, në të cilën tregonte reçipetat. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat