Kim Kardashian çmend Instagramin, shfaqet komplet nudo në foton e fundit

Bota e Yjeve

Kim Kardashian çmend Instagramin, shfaqet komplet nudo në foton e fundit

Më: 27 shkurt 2021 Në ora: 10:47
Kim Kardashian

Jemi mësuar të bëjë bujë në Instagram dhe ngjarjet e saj të fundit të divorcit nuk kanë ndikuar asgjë tek ajo.

Kim Kardashian ka pozuar nudo në foton e fundit, për të promovuar produktin më të fundit të linjës së saj Skims.

Superylli i showbizz-it, 40 vjeç, ka marrë komente dhe pëlqime pafund në këtë foto ku shfaqet duke mbuluar pjesët intime me duar.

Image
Kim Kardashian

Ndryshe, Kim Kardashian dhe Kanye West planifikojnë që ta ndajnë kujdestarinë e fëmijëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat