Në veshje të bardhë, Kylie duket zjarr

Bota e Yjeve

Në veshje të bardhë, Kylie duket zjarr

Më: 4 mars 2021 Në ora: 09:20
Kylie Jenner

Kylie Jenner po e shfrytëzon kohën për t’u argëtuar me miqtë e saj.

23 vjeçarja u pa teksa doli me nxitim nga vetura e saj dhe hyri në restorantin Giorgio Baldi në Santa Monica.

Në një veshje të bardhë e të ngushtë ajo tregoi linjat trupore, ku ka zgjedhur të duket perfekte për ditëlindjen e mikut të saj.

Image
Image

Ajo në Instagram publikoi edhe imazhe tejet atraktive të vajzës Stormi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat