Paris Hilton në darkë me të fejuarin dhe prindërit, kështu zgjedh të vishet

Bota e Yjeve

Paris Hilton në darkë me të fejuarin dhe prindërit, kështu zgjedh të vishet

Më: 7 mars 2021 Në ora: 14:55
Paris Hilton

Paris Hilton dukej shumë bukur veshur me një fustan ngjyrë të gjelbër tërheqës, ndërsa ajo dhe i fejuari i saj Carter Reum shijuan darkën me prindërit e këngëtares.

40-vjeçarja ishte tejet e lumtur pasi u shfaq e buzëqeshur derisa dhe u bëri me dorë fansave derisa ecte.

Më herët gjatë ditës, ajo dhe i fejuari i saj  kishin shijuar një pazar romantik pasdite rreth qytetit bregdetar.

Paris ishte veshur me një fustan të gjatë blu-jeshil, i cili arrinte deri në kyçet e këmbëve dhe i valëvitej.

Veshja e tejdukshme ishte e mbuluar me modele rrethore të gjelbërta dhe kishte mëngë të gjata së bashku me një dekolte të zhytur të mbajtur së bashku me tela me fjongo të zezë.

Ylli i Simple Life kishte veshur taka të zeza me majë, të cilat lidheshin rreth kyçeve të këmbës, ndërsa mbante një çantë lëkure të zezë me një kapak të mbushur me argjend dhe një zinxhir metalik.

Përkundër faktit se tashmë ishte errësuar, ajo doli në një palë syze dielli të zeza para se të dilte nga makina.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat