Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër operacion dhe e tregon publikisht

Bota e Yjeve

Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër operacion dhe e tregon publikisht

Më: 8 mars 2021 Në ora: 09:30
Ana Kauri

Ana Kauri, bukuroshja e cila u bë e famshme nga "Përputhen", emision nga i cili u largua një javë më parë, ka bërë një tjetër ndërhyrje estetike pas buzëve.

Përmes një postimi në Instastory, Ana ka treguar se ka bërë operacion hundën.

Ana ka treguar se e ka bërë ndërhyrjen dy ditë më parë dhe se nuk ka pasur shumë dhimbje.

Image

“Nuk kam as 2 ditë që e kam bërë, por dhimbje nuk kam pasur fare vetëm siklet natën e parë pasi isha me tampona”, ka treguar ajo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat