Kim Kardashian shfaqet shumë e mërzitur, ja si po luftonte për martesën

Bota e Yjeve

Kim Kardashian shfaqet shumë e mërzitur, ja si po luftonte për martesën

Nga: Bota sot Më: 9 mars 2021 Në ora: 09:43
Kim Kardashian

Kim Kardashian është shfaqur në trazira në sezonën e ardhshme dhe të fundit të Keeping Up With The Kardashians.

Në këtë klip që u shfaq të hënën ka dhënë një vështrim në disa nga momentet e rëndësishme familjare që janë dokumentuar në E! për 19 sezona.

Në këtë sezonë shfaqet një dramë kur fansat kanë arritur të kuptojnë betejën e Kim Kardashian për të shpëtuar martesën gjashtë vjeqare me Kanye West.

Kim Kardashian shfaqet duke qarë dhe një mërzi të madhe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat