Rina Balaj josh ndjekësit, bluza e shkurtër i zbulon barkun e sheshtë

Bota e Yjeve

Rina Balaj josh ndjekësit, bluza e shkurtër i zbulon barkun e sheshtë

Më: 5 prill 2021 Në ora: 17:39
Rina Balaj

Rina ka publikuar disa imazhe të reja në Instastory.

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës sonë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga seti i ri fotografik, duke e vënë në fokus fizkun e saj të formësuar, për të cilin edhe njihet mjaft shumë.

Image

Këngëtarja shihet në ambient me shi teksa kujdeset për flokët e saj te mos i lagen. Rina shihet me një veshje sportive teksa mban me këmbë një top basketbolli.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat