Ish e dashura e Skriniar feston 2 milion ndjekës, nxjerr në pah hiret e saj

Bota e Yjeve

Ish e dashura e Skriniar feston 2 milion ndjekës, nxjerr në pah hiret e saj

Më: 6 prill 2021 Në ora: 07:23
Lucia Javorcekova

Lucia Javorcekova u bë e famshme pas lidhjes me mbrojtësin e Interit, Milian Skriniar.

Pikërisht këto “thashetheme” në lidhje me patriotin e saj, bënë që modelja sllovake të shndërrohej në një yll të rrjeteve sociale.

Së fundi Lucia ka kaluar më shumë se 2 milionë ndjekës në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, shifër të cilën ajo vetë e ka “festuar” me një set special fotografik.

Modelja e bëshme sllovake shpërndan në mënyrë të vazhdueshme foto mjaft “të nxehta” për ndjekësit e saj, ku nxjerr në pah hiret e saj për t’u admiruar.

Image
Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat