Emily Ratajkowski tregon figurën e përsosur në një dalje për shëtitje në qytet

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski tregon figurën e përsosur në një dalje për shëtitje në qytet

Më: 21 prill 2021 Në ora: 21:49
Emily Ratajkowski

Ajo ka bërë bujë me linjat e saj trupore pas lindjes së fëmijës.

Dhe Emily Ratajkowski papritmas tregoi format trupore edhe në daljen e saj të fundit.

Modelja 29-vjeçare i dha një vështrim stomakut të saj të rrafshët kur ajo veshi një bluzë të shkurtër gjatë daljes në qytetin e New Yorkut të mërkurën.

Ajo nuk ishte vetëm pasi asaj iu bashkuan qeni i saj i çmuar Colombo dhe burri Sebastian Bear-McClard.

Emily zgjodhi rehati me një triko të vogël gri mbi një bluzë të bardhë të prerë, dollakë të zeza me gjatësi të plotë dhe atlete të bardha tenisi.

Gjatë fundjavës, ylli i videos së Blurred Lines ndau disa fotografi duke i dhënë gji djalit të saj të porsalindur, i veshur me një këmishë shumëngjyrëshe.

Në çastet në shtëpi, Emily ndau një vështrim të shkurtër në jetën e saj si nënë për herë të parë, duke shkruar: ‘Nëse duket sikur gjithmonë ushqej me gji, kjo është sepse jam.’

Në vetëm 11 ditë pas lindjes, Emily ishte e gatshme t’i tregonte botës trupin e saj ndërsa shfaqi barkun e saj të sheshtë teksa kishte veshur një set pizhame të mëndafshtë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat