Lily James thyen heshtjen e saj për skandalin me Dominic West

Bota e Yjeve

Lily James thyen heshtjen e saj për skandalin me Dominic West

Më: 4 maj 2021 Në ora: 10:59
Lily James dhe Dominic West

Lily James është e gatshme të flas për atë që ndodhi mes saj dhe kolegut të saj të martuar 51-vjeçar.

Dominic në tetor të vitit të kaluar u fotografua duke puthur qafën e  Lily James dhe duke qenë i përkëdhelur me aktoren e Hirushes në Romë, shkruan Elle,

Një burim i tha gjithashtu Daily Mail në atë kohë se Dominic West dhe Lily James ndanin një dhomë hoteli për dy netë në qytet.

Lily James në atë kohë ishte beqare. (Ylli 32-vjeçar tani është me Michael Shulman.) Dominic West është i martuar me katër fëmijë.

Image

 

Ajo që ndodhi pas publikimit të fotove ishte mbresëlënëse, Dominic West fluturoi në shtëpi tek gruaja e tij prej 10 vjetësh, Catherine FitzGerald. Të dy dolën dhe u fotografuan duke u puthur në shtëpinë e tyre në Cotswolds.

Pastaj ata shpërndanë një deklaratë të nënshkruar fjalë për fjalë për gazetarët në lidhje me marrëdhëniet e tyre. Ata shkruan “Martesa jonë është e fortë dhe ne jemi akoma shumë bashkë”, dhe secili e nënshkroi atë.
Lily James fillimisht qëndroi i heshtur pasi fotot u publikuan. Por në një intervistë të Guardian të dielën, ajo u përgjigj në një pyetje në lidhje me të. Gazetari i Guardian pyeti: “Ju e gjetët veten në qendër të një stuhie mediatike vjeshtën e kaluar [për shkak të thashethemeve për një lidhje të dashurisë me Dominic West. Si ishte ajo? ”

Lily James u përgjigj shkurtimisht: “Ach, unë nuk jam vërtet i gatshëm të flas për këtë. Ka shumë për të thënë, por jo tani, kam frikë. ”

Ndërsa kjo është hera e parë e Lily James që adreson publikisht skandalin. Një burim i tha Us Weekly në tetor se Lily James dhe gruaja e Dominic West “ishin të dy të tmerruar nga fotografitë. Ka acaruar gjithashtu marrëdhëniet e punës dhe personale të Lily dhe Dominic”

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat