Kylie Jenner pozon me bikinit e argjendta dhe duket spektakolare!

Bota e Yjeve

Kylie Jenner pozon me bikinit e argjendta dhe duket spektakolare!

Më: 18 maj 2021 Në ora: 15:17
Kylie Jenner

Ylli televiziv, Kylie Jenner ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram foto duke pozuar në jaht e veshur me bikini argjendi.

Menjëherë pas postimit 23 vjeçarja ka marrë një seri komentesh pozitive.

Komentet nuk ishin vetëm për linjat e saja trupore, por edhe për rrobat e banjos.

 E sigurt është se bikinit e argjendta do të bëhen trend për këtë sezon veror.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat