Arta ia uron vetvetes ditëlindjen me foto të “nxehta”

Bota e Yjeve

Arta ia uron vetvetes ditëlindjen me foto të “nxehta”

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 00:18
Arta Elezaj

Bukuroshja dhe aktorja Arta Elezaj sonte ka festuar ditëlindjen

E derisa ajo e kishte bërë atmosferë në ditëlindjen e Kejvina Kthellës, bukuroshja shqiptare duket se nuk ia ka kthyer me të njëjtën monedhë Artës, pasi që nuk ka marrë pjesë në ditëlindjen e kësaj të fundit.

“Gëzuar ditëlindjen kësaj krijese të dashur që me shikon mua kur unë e shikoj në pasqyre çdo ditë”, ka shkruar Arta.

Image

Ajo gjatë ditës ka postuar edhe në video në Instastory.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat