Ka vetëm një person që ia prek Lorit telat e zemrës

Bota e Yjeve

Ka vetëm një person që ia prek Lorit telat e zemrës

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 13:23
Lori Hoxha

Diçka e dimë të sigurt! Lori Hoxha është tezja më cool dhe dimë të themi lum London dhe Roman që e kanë!

Ajo na kënaq herë pas here me postime të nipërve të saj në rrjete sociale, teksa tregon vazhdimisht se është tepër e lidhur me dy djemtë e motrës së saj.

Madje, aq e lidhur sa çdo gëzim i tyre e bën të qajë nga lumturia! Kështu ka ndodhur edhe teksa Sara i lexonte çfarë i kishin shkruar London-it mësueset me mbarimin e shkollës.

Në video, Lori shfaqet e përlotur teksa shkruan:

“Unë duke dëgjuar çfarë i kanë shkruar zyshat London në mbarimin e shkollës.”, teksa e shohim të përlotur.

Image
Lori Hoxha

Ka dashuri më të pastër se kjo?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat