Pa Mozzikun, Loredana poston fotot e ëmbla me Hanën

Bota e Yjeve

Pa Mozzikun, Loredana poston fotot e ëmbla me Hanën

Më: 27 korrik 2021 Në ora: 20:19
Loredana dhe Hana

Loredana ka treguar se sa shumë e do Hanën.

Loredana është mjaft aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ajo ka treguar se po e shijon kohën me vajzën e saj Hanën.

Në llogarinë e saj në Instagram Loredana ka ndarë me fansat disa fotografi ku shihet tejet e lumtur në praninë e Hanës teksa duken tejet të afërta me njëra tjetrën.

Image

“Unë dhe jeta ime dhe plus mikja më e mirë”, shkroi ajo për fotografitë e ëmbla.

Image

Hana shihet e buzëqeshur, me flokët e larguara nga fytyra ndërsa shihet e veshur me rroba mjaft me stil duke u kombinuar me nënën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat