Reagimet për këngën e re të Taynës nuk ishin aspak siç priteshin!

Bota e Yjeve

Reagimet për këngën e re të Taynës nuk ishin aspak siç priteshin!

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 14:23
Tayna

Mbrëmë në mesnatë, ashtu siç kishte paralajmëruar, Tayna lançoi këngën e saj më të re në Youtube, të titulluar “Taka”.

Veshja e saj në videoklip si personazhi ‘Cruella’ në filmin “101 Dalmatët” bëri zhurmë në media e rrjete sociale, ndërsa kënga po pritej me padurim e kuriozitet të madh.

Mirëpo pas lançimit, komentet e fansave nuk ishin siç priteshin. Duket se kësaj here, reperja e shumë hiteve nuk i përmbushi pritshmëritë e ndjekësve të saj, të cilët u shprehën se kishin pritur më shumë prej saj.

Një pjesë shkruanin se i mungonte Tayna e vjetër me tekstet e bukura dhe stil në të kënduar, ndërsa të tjerë e krahasuan me personazhet e “Për’puthen”, shumica e të cilëve pa talent, i janë futur muzikës.

Pas projektit “Taka”, reperja do të vijë në bashkëpunim me Azet, me një këngë që do të mbajë titullin “Tequila”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat