Ekspozon këmbë seksi, Rihanna përplot stil në darkë me A $ AP Rocky

Bota e Yjeve

Ekspozon këmbë seksi, Rihanna përplot stil në darkë me A $ AP Rocky

Më: 31 korrik 2021 Në ora: 14:25
Rihanna dhe A $ AP Rocky

Ajo u fsheh me pantallona dhe një bluzë të ndezur – ndërsa kalonte kohën me reperin.

Çifti u fotografuan dorë për dore duke shkuar në një restorant në Miami në fillim të kësaj jave.

Dhe dje ata dolën me sy të zymtë nga një studio në New York City pas një seance regjistrimi gjithë natën.

Këngëtarja Rihanna, 33 vjeç, është takuar me 32-vjeçaren A $ AP-emri i vërtetë Rakim Athelaston Mayers-që në fillim të vitit të kaluar.

Ajo kohët e fundit ishte ndarë nga miliarderi Hassan Jameel, 32 vjeç, pas tre vitesh së bashku.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat