Dafina Zeqiri duket glamuroze në fotot e fundit

Bota e Yjeve

Dafina Zeqiri duket glamuroze në fotot e fundit

Më: 5 gusht 2021 Në ora: 22:36
Dafina Zeqiri

Këngëtarja e njohur arrin të duket pothuajse çdoherë bukur.

Duke qenë e angazhuar me mbrëmje muzikore së fundmi, Dafina vazhdimisht po shfaqet me dukje të reja/

Edhe me imazhin e sapo publikuar, ajo ka zgjedhur të duket elegante me një fustan me ngjyrë të zezë.

Image

Artistja shqiptare, e ka kombinuar dukjen me makijazh profesional nga grimeri Arbër Bytyqi dhe flokët e rregulluara gjithashtu.

Ndryshe, Dafina Zeqiri së shpejti do e lansojë bashkëpunimin me Lyrical Son.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat