Vildane Zeneli “çmend” ndjekësit me foto sensuale

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli “çmend” ndjekësit me foto sensuale

Më: 19 gusht 2021 Në ora: 10:51
Vildane Zeneli

Vildane Zeneli është një ndër personazhet më të ndjekura të showbizit shqiptar për shkak të pozave tejet seksi që ajo poston.

Modelja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston foto nga përditshmëria dhe projektet e saj, në të cilat shfaqet shumë sensuale. Së fundmi bukuroshja brune po shijon pushimet në Spanjë dhe nuk ka si të mungojnë edhe disa foto.

Ajo ka ndarë më fansat një “foto të nxehtë”, ku shfaqet me bikini minimaliste.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vildãné (@vildanezeneli)

Vildane ka pozuar me bikini teksa shfa format sensuale, ndërsa në një foto ka të pasmet në sfond.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat