Beatrix Ramosaj publikon fotografi me dukje elegante

Bota e Yjeve

Beatrix Ramosaj publikon fotografi me dukje elegante

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 20:07
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja vazhdimisht sjell fotografi të reja në rrjete sociale.

Dhe, Beatrix Ramosaj edhe sot ka ndarë imazhe nga përditshmëria e saj.

Ajo ka zgjedhur të shfaqet e veshur me shumë stil si pothuajse në secilën paraqitje.

Image

E veshur me një palë xhinse, bluzë të zezë dhe një palë take dhe ka marrë poza para kamerën.

“Dikush shkon të më marrë një palë krahë”, shkroi në përshkrimin e postimit.

Ndryshe, “By my side” mbetet projekti i fundit muzikor i këngëtares i lansuar muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat