Rihanna si lë vend imagjinatës, pozon në të brendshme

Bota e Yjeve

Rihanna si lë vend imagjinatës, pozon në të brendshme

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 13:19
Rihanna

Ajo po nxit entuziazmin për shfaqjen e ardhshme vjetore të të brendshmeve duke reklamuar disa nga modelet e saj të reja.

Miliarderja 33-vjeçare ndau në Instagram imazhe për të ngacmuar shfaqjen e cila do të transmetohet ekskluzivisht në Amazon Prime Video.

RiRi bëri debutimin e saj në tapetin e kuq me A $ AP Rocky këtë javë në Met Gala dhe më pas priti festën pasdite më të njohur në Manhattan.

“Unë jam duke pritur për vol. 3 të bjerë duke e ditur se të gjithë jeni gati. @savagexfenty @amazonprimevideo”, Rihanna shkroi në postimin e saj të fundit në Instagram.

Fotografia e çuditshme sheh të habitur të ulur në tokë, të mbështetur në një karrige pouf të mbuluar me qime, me këmbët e saj të përshtatshme të kryqëzuara para saj.

Rihanna, është e veshur me një fustan të çuditshëm me ngjyrë të çokollatës dhe një dekolte me sandale të përshtatshme, të cilat lidhin këmbët e saj deri në gjunjë.

Krijuesja e Fenty Beauty shkëlqeu me kozmetikë me ngjyrë që përputhej me panelin e përparmë të printuar të të brendshmeve.

Flokët e saj të prera piksi janë të copëtuara pak, të stiluara në mënyrë të ngjashme me mënyrën se si i mbante ato në ditët e saj të ombrellës.

Gjërat me siguri kanë ndryshuar që kur ajo hyri për herë të parë në skenën muzikore në fund të viteve 2000 dhe tani vlen rreth 1.7 miliardë dollarë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat