Kourtney Kardashian ndan fotot mahnitëse të bikinit pas komentit të “babit të vogël”

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian ndan fotot mahnitëse të bikinit pas komentit të “babit të vogël”

Më: 21 shtator 2021 Në ora: 12:57
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe shoku i saj Megan Fox kohët e fundit iu referuan të dashurve të tyre si “baballarët e tyre të ardhshëm”

Kourtney Kardashian dukej e mrekullueshme në një fotografi të re me bikini që ndau me fansat pas thashethemeve të shtatzënisë, shkruan mirror.

Ylli i Keeping Up With The Kardashians dërgoi thashethemet të vërtiteshin kur i dashuri i saj Travis Barker u quajt kohët e fundit si “babai i saj i ardhshëm”.

Image

Ajo nuk i është përgjigjur spekulimeve të fansave por ka postuar një fotografi të saj duke hipur në biçikletë me rroba banje.Ajo thjesht e mbishkruan foton – e cila e lëkundte një rroba banje me model të gjelbër dhe të bardhë – me “Rad”.

42-vjeçarja e shoqëroi veshjen e saj pranë pishinës me trajnerë të bardhë dhe syze dielli.

Komenti “baba i vogël” erdhi kur Kourtney dhe shoku i saj Megan Fox dolën në skenë në MTV VMA javën e kaluar për të prezantuar të dashurit e tyre.

Image

Megan – e cila aktualisht po takohet me Machine Gun Kelly – tha: “Unë jam një tifoze e madhe e këtij interpretuesi tjetër – e kam parë atë të rritet, dhe jo vetëm si artist, por edhe si person.”

Ylli i realitetit Kourtney tha: “Unë jam gjithashtu një tifoz dhe mendoj se bateristi i tij është shumë i nxehtë.”

Megan continued: “New York, I need you to get extra loud for our future baby daddies…

And Kourtney concluded: “Machine Gun Kelly and Travis Barker!”

Kourtney tashmë ndan fëmijët Mason, 11, Penelope, nëntë vjeç dhe Reign, gjashtë, me ish Scott Disick, dhe Travis është babai i Landon, 17, dhe Alabama, 15, të cilët i ndan me ish-gruan Shanna Moakler.

Disa ditë pas paraqitjes së saj në VMA, fansat ishin përsëri të bindur për shtatzëninë e saj kur panë një video TikTok.

Image

Në klipin me vajzën e saj Penelope, nëna i shtoi thashethemet ndërsa ajo mbuloi barkun me një T-shirt të gjatë gjatë rutinës së tyre të ëmbël të vallëzimit.

Kourtney dukej komode pasi kishte veshur një majë të bardhë të lirshme që fshihte pjesën e mesit të saj, e cila paraqiste këngëtaren britanike Morrissey në pjesën e përparme të saj.

Biznesmenja dhe vajza e saj kërcyen së bashku me Best Friends Forever by Lego Friends, duke mbajtur krahët për të krijuar një formë zemre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat