Arbana tregon si duket studioja e “Big Brother VIP”, vëmendjen e mori ky detaj

Bota e Yjeve

Arbana tregon si duket studioja e “Big Brother VIP”, vëmendjen e mori ky detaj

Më: 27 shtator 2021 Në ora: 09:06
Arbana Osmani

“Reality show” i shumëpritur nga publiku shqiptar “Big Brother VIP” do të rikthehet shumë shpejt nën drejtimin e Arbana Osmanit.

E tani që numërimi mbrapsht ka filluar për nisjen e programit, Arbana ka publikuar një foto ku duket në ambientet e tij, ndërsa të gjithë vëmendjen e ka marrë skaleta që ajo mban në duar.

Moderatorja ka qenë shumë e vetëdijshme për këtë gjë pasi krahas fotos, ajo ka shkruar me nota humori “Ne po bëjmë prova, ju Zoom In”, duke i paraprirë kështu veprimit të gjithë ndjekësve.

Image
Image

Por edhe pse mund ta afroni sa më shumë këtë foto, nuk vihet re asnjë detaj konkret, madje dhe banorët identifikohen me numra.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat