Beyonce dhe Jay-Z në dasmën e djalit të njeriut të tretë më të pasur në botë

Bota e Yjeve

Beyonce dhe Jay-Z në dasmën e djalit të njeriut të tretë më të pasur në botë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 11:49
Beyonce

Beyonce dhe Jay-Z kanë marrë pjesë në dasmën e djalit të njeriut të tretë më të pasur në botë, Bernard Arnault.

Të dy dukeshin shumë bukur teksa arritën në dasmën e miqve italian, shkruan People.

Beyonce u shfaq me një fustan blu, takan pallto të zezë dhe një çantë vezulluese.

Image

Ndërkaq, bashkëshorti i saj shihej i veshur me një kostum të zi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat