Linda Halimi vjen me veshje super të ngushtë

Bota e Yjeve

Linda Halimi vjen me veshje super të ngushtë

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:07
Linda Halimi

Këngëtarja ka pozuar me veshjen e ngushtë për mijëra ndjekësit e saj.

Linda Halimi edhe pse pasive me projekte të reja muzikore, ajo ndan fotografi të shumta.

Së fundmi, e veshur me një bodysuit të ngjitur për trupi këngëtarja ka theksuar linjat e saj trupore.

Image

Linda, shihet se ka pozuar brenda një ambienti komod teksa vëmendjen e mori poza e saj joshëse.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat