Arta poston foto të linjave trupore

Bota e Yjeve

Arta poston foto të linjave trupore

Më: 19 tetor 2021 Në ora: 16:39
Arta

Arta Elezaj solli pamje nga pushimet.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të përfolura të showbizit shqiptar.

Aktorja dhe modelja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.

Ajo së fundi u shfaq në bikini me ngjyrë të zezë i duke marrë poza provokuese për kamerën, ku shihej me syze dhe thuajse aspak grim në fytyrë.

Image

 

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat