Adele me të dashurin e ri në tribunat e NBA, ndjekin nga afër ndeshjen e Lakers me Golden State Warriors

Bota e Yjeve

Adele me të dashurin e ri në tribunat e NBA, ndjekin nga afër ndeshjen e Lakers me Golden State Warriors

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 10:15
Adele

Ata janë lidhur që nga pranvera, por e bënë zyrtare lidhjen e tyre në Instagram vetëm një muaj më parë.

Dhe Adele dhe i dashuri i saj Rich Paul shijuan një natë takimi në ‘Staples Center’ në Los Angeles të martën, ku ata shikuan Lakers të përballeshin me Golden State Warriors.

Këngëtarja 33-vjeçare dhe agjenti sportiv 39-vjeçar duket se ishin në humor të mirë ndërsa vëzhguan nga afër ndeshjen e hapjes së sezonit të NBA-së, shkruan DailyMail.

Adele dukej mjaft elegante e veshur me një palë pantallona ngjyrë kafe dhe një bluzë të përshtatshme me një dekolte të zhytur.

Fituesja e çmimit “Grammy”, e cila kohët e fundit publikoi këngën e saj të re “Easy On Me”, e mbuloi trupin me një pallto ngjyrë kafe të markës “Louis Vuitton” me monogramin e famshëm të markës luksoze.

Në vend të takave të larta, Adele u pa në arenën me kapacitet 19,000 personash me një palë sandalesh.

Flokët e saj bionde të arta ishin kthyer në njërën anë, ndërsa një pjesë e tyre ishin stiluar në formën e kaçurrelave.

Ajo dukej edhe më bukur, me një makijazh të lehtë dhe hije rreth syve të saj.

Në një moment gjatë lojës, goditësi anglez u kap me një buzëqeshje të madhe në fytyrë, në kohën kur e dashura e tij e përshëndeti me dorë nga tribuna.

Paul, i cili gjithashtu kishte një buzëqeshje të dukshme, u ul rehat pranë Adeles i veshur me një xhaketë të gjelbër me zinxhirë, një xhup të zi dhe disa pantallona gri.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat