Melinda Ademi përmes pozave joshëse paralajmëron projektin e ri

Bota e Yjeve

Melinda Ademi përmes pozave joshëse paralajmëron projektin e ri

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 10:01
Melinda Ademi

Reperja shqiptare po sjell projektin e ri muzikor.

Melinda është mjaft aktive në rrjete sociale, duke postuar fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme apo ajo profesionale.

Melinda ka forma të përkryera trupore dhe këtë e dëshmon çdo herë nëpërmjet imazheve që i poston ajo.

Së fundmi ajo ka sjellë disa imazhe nga studio muzikore ku duket mjaft seksi me të pasmet e kthyer nga kamera. 

Image

Melinda kombinoi pantallonat xhins me bluzën e vogël ngjyrë të bardhë ndërsa ishte kujdesur që flokët dhe grimin ta ketë mjaft bukur.

“Gjëra të bukura janë rrugës”, thotë Melinda teksa paralajmëron fansat e saj për prurjet e reja të cilat janë rrugës.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat