Kjo është Renee Zellweger e transformuar për rolin e ri

Bota e Yjeve

Kjo është Renee Zellweger e transformuar për rolin e ri

Më: 21 tetor 2021 Në ora: 13:59
Renee Zellweger

I vetmi që nuk ka ndryshuar është shikimi. Është edhe i vetmi që të bën ta identifikosh aktoren Renee Zellëeger nën maskë. Ylli i Bridget Jones po luan në një serial me seri të limituara.

Ajo është në rolin e një vrasëseje të dënuar, në rolin e Pam Hupp.

Aktualisht Hupp vuan dënimin e përjetshëm për vrasjen e Betsy Faria.

Për t`iu përshtatur rolit i duheshin disa kilogramë më shumë, kështu që e zgjidhi me kostum.

Po ta shikosh me kujdes, nën rroba ka një mbushje (specialitet i kostumografëve), kurse në fytyrë ka gjithashtu maskë që e bën të duket më e shëndoshë (specialitet i grimierëve).

Image
Renee Zellweger
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat