Kylie Jenner tregon barkun e rritur

Bota e Yjeve

Kylie Jenner tregon barkun e rritur

Nga: Bota sot Më: 22 tetor 2021 Në ora: 10:57
Kylie Jenner/ Kim Kardashian

Keeping Up With the Kardashians ndau një foto artistike dhe hijëzim të barkut të rritur të Kylie Jenner derisa po pushon në rezidencën e saj prej 36.5 milionë dollarësh në Holmby Hills.

Ajo njoftoi se ajo dhe Travis Scott, kandidati i tetëfishtë për Grammy janë në pritje të fëmijës së tyre.

Kylie dhe reperi u panë për herë të fundit publikisht bashkë me vajzën e tyre Stromi më 7 tetor.

Ata kanë bashkë një vajzë, ndërsa pasi ishin ndarë u bënë bashkë sërish./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat