Nora Istrefi tregon linjat e mahnitshme trupore në fustanin e kuq

Bota e Yjeve

Nora Istrefi tregon linjat e mahnitshme trupore në fustanin e kuq

Më: 24 tetor 2021 Në ora: 00:06
Nora Istrefi

Nora Istrefi ka lënë gojëhapur të gjithë me paraqitjen e fundit.

Këngëtarja ka marrë vëmendje me fotot e reja që ka postuar në instagram.

Nora është shfaqur veshur me një fustan të kuq i puthitur për trupi duke ia theksuar në mënyrë të mahnitshme linjat trupore.

Image

Nora përherë është komplimentuar për pasuritë perfekte trupore, ndaj as kësaj radhe nuk do të shpëtoi pa vëmendje mediatike.

Image

Kujtojmë se Nora dhe Roberti janë ndarë që dy vite, por herë pas here janë përfolur për rikthim të mundshëm.

Image

Ndryshe, kënga e fundit e Norës është bashkëpunimi me Gjikon dhe Melindën me titull “Ay Caramba”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat