Ja çfarë i bën fytyrës Arta me efekt të telefonit

Bota e Yjeve

Ja çfarë i bën fytyrës Arta me efekt të telefonit

Më: 26 tetor 2021 Në ora: 06:46
Arta Bajrami

Arta Bajrami gjithmonë duket femër e dalluar me pozat që merr.

Këngëtarja në fjalë po ashtu është unike edhe me zërin që ka.

Duke i kushtuar rëndësi pamjes së jashtme, në çdo moment duket perfekte.

Image

Por, këtë herë e ka tepruar derisa është shfaqur krejt ndryshe.

Image

Përmes efektit që ka realizuar fotografinë, fytyra e Artës duket krejt ndryshe.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat