Rina zbulon se ka filluar xhirimet e klipit muzikor

Bota e Yjeve

Rina zbulon se ka filluar xhirimet e klipit muzikor

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 16:24
Rina

Rina ka pozuar me veshje grim interesant për Instagram.

Këngëtarja shqiptare e njohur Rina Balaj përveç talentin të saj të padiskutueshëm është mjaft e njohur edhe për linjat trupore që posedon.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe ndan me fansat e saj më të rejat në lidhje me projektet muzikore.

Rina së fundi ka postuar imazhet me grimin unik ku edhe dha lajmin se ajo po bëhet gati të publikojë projektin e ri muzikor.

Ajo në mbishkrim shkroi disa vargje nga kënga e re dhe zbuloi tashmë do të sjell e klipin e muzikor.

Image
Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat