Nicole Scherzinger nga Dubai, zbulon gjoksin

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger nga Dubai, zbulon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 14:52
Nicole Scherzinger

Ajo shpesh ndan foto të aj të mrekullushme me ndjekësit e saj në Instagram.

Dhe Nicole Scherzinger të dielën u shfaq si një stuhi në Empire State Building në New York.

Këngëtarja u shfaq në Instagram për të ndarë këto foto mahnitëse.

Ajo kishte veshur një fustan të zi që tregonte një dekolte të gjerë./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat