Lindsey Pelas duket e zjarrtë me të brendshmet transparente

Bota e Yjeve

Lindsey Pelas duket e zjarrtë me të brendshmet transparente

Më: 30 nëntor 2021 Në ora: 12:44
Lindsey Pelas

Lindsey Pelas është padyshim një nga femrat më seksi në botë.

Modelja amerikane Lindsey Pelas e cila shquhet për linjat trupore që i ekspozon në secilën paraqitje sërish është shfaqur bombastike.

Ajo ka postuar disa imazhe ku ka paraqitur linjat e bollshme trupore në të brendshmet transparente.

Si zakonisht edhe kësaj radhe Lindsey u pëlqye goxha shumë nga ndjekësit e saj.

Image

Kujtojmë se Lindsey numëron 8 milionë ndjekës në profilin e saj në instagram.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat