Morena zgjedh të provokojë nga makina e saj luksoze

Bota e Yjeve

Morena zgjedh të provokojë nga makina e saj luksoze

Më: 1 dhjetor 2021 Në ora: 16:04
Morena Taraku

Këngëtarja ka sjell pamje provokuese.

Nga makina e saj luksoze, Morena Taraku është shfaqur joshëse.

E veshur me një bluzë me ngjyrë të gjelbër, artistja e njohur ka zbuluar gjoksin.

Në vazhdimësi, Morena shihet duke dëgjuar muzikë në prapavijë e cila nuk heziton edhe të provokojë me lëvizjet e saj.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat