Cardi B shfaqet joshëse në fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Cardi B shfaqet joshëse në fustanin e shkurtër

Më: 4 dhjetor 2021 Në ora: 12:21
Cardi B

Ajo së fundmi zbuloi se ishte emëruar drejtoreshë kreative e “Playboy”

Dhe Cardi B festoi pozicionin e saj të ri të premten në mbrëmje (3 dhjetor), ndërsa mbërriti në festën e Playboy x Big Bunny në Miami, si pjesë e Art Basel.

Reperja 29-vjeçare ngriti temperaturat në veshjen atraktive,  teksa mbërriti në festën në restorantin dhe klubin “Casa Tua” me një fustan të shkurtër “Prada” që tregonte dekoltenë e saj dhe i linte pak vend për imagjinatë.

Image
Cardi B

Veshja e Cardit ekspozoi linjat e saj dhe theksoi figurën joshëse të reperes, shkruan DailyMail.

Fustani i bardhë mbulohej nga një shtresë e dytë e zbukuruar me katrorë argjendi që e bënin atë të shkëlqente në dritë.

Image
Cardi B

Reperja e “WAP” nxori në pah këmbët e saj falë modelit të shkurtër të fustanit, i cili mezi arrinte deri te kofshët e saj.

Ajo kombinoi atë me taka argjendi dhe aksesor me një gjerdan masiv me xhevahire kubane me një lepur të madh “Playboy” të veshur me diamant dhe një lepur të vogël anash.

Cardi dukej magjepsëse me byzylykë të shumtë të mbuluar me diamant dhe një orë dore të madhe luksoze argjendi.

Ndërsa, flokët e saj të shndritshme i la të ndarë në mes dhe të hedhura poshtë shpatullave në kaçurrela.

Image
Cardi B

Krijuesja e hiteve mbante me vete një libër Playboy me buzë të mëdha të kuqe në kopertinë.

Përveç të qenit drejtoresha krijuese e revistës ikonike nudo, Cardi do të jetë gjithashtu një anëtare themeluese e platformës së drejtuar nga krijuesit e “Playboy” të quajtur Centerfold.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat