Mezi njihet, si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Bota e Yjeve

Mezi njihet, si dukej Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Më: 5 dhjetor 2021 Në ora: 13:35
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja dhe modelja, Beatrix Ramosaj, është një ndër personazhet më të komentuara kohëve të fundit.

Kjo për shkak të përfshirjes së saj në emisionin më të ndjekur të momentin, Big Brother VIP, por edhe për lidhjen me Donaldin.

Intimiteti mes tyre ka shkaktuar debate të shumta, ku disa i mbështesin çiftin dhe disa të tjerë jo.

Image
Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Së fundmi, në mediat online, artistes i janë publikuar edhe disa imazhe para operacioneve plastike.

Pak kohë më parë, Beatrix pranoi ndërhyrjen që ka bërë në trupin e saj.

“Kam operuar gjoksin. E kam operuar para pesë vitesh. Mamin e pyeta nëse duhet t’ja tregoja njerëzve, por ajo më tha me shaka se gjoksi im dukej që nga avioni.”-deklaroi ajo.

Image
Beatrix Ramosaj para operacioneve plastike

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat