Ana Kabashi paraqitje joshëse dhe plot stil në fotot e fundit në rrjetet sociale

Bota e Yjeve

Ana Kabashi paraqitje joshëse dhe plot stil në fotot e fundit në rrjetet sociale

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 12:37
Ana Kabashi

Këngëtarja e njohur, Ana Kabashi është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe foto të ka sjellë edhe sonte (e martë).

Krijuesja e këngës ”Dashni” ka treguar edhe një herë linjat e saj joshëse në imazhet që ka ndarë së fundi me fansat e saj.

Kënëgtarja postoi një seri fotosh në llogarinë e saj në Instagram, ku padyshim ajo dukej tejet tërheqëse dhe e veshur me shumë stil.

Image
Ana Kabashi

Kënëgtarja shihet e veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të bardhë, të cilën e kombinoi me një palë pantallona lëkure me ngjyrë të zezë.

Image
Ana Kabashi

Ana dukej më në formë se kurrë më parë, ndërsa komplimente të shumta mori edhe nga ana e fansave të saj.

Image
Ana Kabashi

Ndryshe, projekti i saj i fundit është “11/11” i cili erdhi i realizuar edhe me videoklip. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat