Kush mendon se del këtë javë nga ‘Big Brother VIP”? Beniada e thotë troç

Bota e Yjeve

Kush mendon se del këtë javë nga ‘Big Brother VIP”? Beniada e thotë troç

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 23:20
Beniada Nishani

Beniada ka diskutuar me Meridianin se cili nga banorët e nominuar mund të largohet sipas saj nga shtëpia ditën e premte.

“Kush mendon ti se do të dali?,-e pyeti Meridiani.

“Unë mendoj se do të dali Sabiani sepse këtu brenda nuk e shikoj si një konkurrent që mendon me trurin e vet.

Image
Beniada Nishani dhe Meridiani

Ai bashkë me Ilirin janë si një konkurrent i vetëm”,-u përgjigj Beniada.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 31 dhe 32 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat