Sara Hoxha vë në pah format e saja trupore si kurrë më parë

Bota e Yjeve

Sara Hoxha vë në pah format e saja trupore si kurrë më parë

Më: 30 dhjetor 2021 Në ora: 22:01
Sara

Sara Hoxha është njëra ndër personazhet më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo tashmë është në lidhje me reperin e njohur Ledri Vula, kjo ka bërë që ajo të marrë akoma më shumë vëmendje në çdo postim të sajin e paraqitje poashtu.

Sara njihet si një vajzë me shumë stil dhe së fundmi ajo që ka rënë në sy është një foto që ka postuar blogerja në Instagramin e saj.

Ajo ka të veshur një palë pantollona të ngjitura ngjyrë rozë ku ia kanë vënë në pah format trupore si kurrë më parë, sidoqoftë Sara po duket shumë bukur. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat