Olivia Culpo "mban" gjoksin me duar

Bota e Yjeve

Olivia Culpo "mban" gjoksin me duar

Nga: Bota sot Më: 16 janar 2022 Në ora: 23:43
Olivia Culpo

Modelja e rrobave te banjos, Olivia Culpo u shfaq me bikine të kuqe derisa po shijon pushimet e saj në qytetin turistik meksikan Cabo san Lucas të shtunën.

Ajo tregoi figurën e saj mahntëse me bikinet e vogla dy pjesëshe derisa zhytej në detin e Cortez.

Në një moment ajo mbuloi gjoksin e saj.

Ajo poashtu shihej se po eksploronte për një liman lokal./Bota sot

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat