Arta Nitaj ngritë temperaturat me pozat në jaht

Bota e Yjeve

Arta Nitaj ngritë temperaturat me pozat në jaht

Më: 25 janar 2022 Në ora: 06:40
Arta Nitaj

Arta Nitaj është mjaft e përfolur në mediat rozë.

Ish aktorja dhe modelja e njohur nga Peja është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Kjo ka bërë që ajo të ketë një numër të madh ndjekësish për të cilët poston imazhe të ndryshme edhe nga përditshmëria.

Image
Arta Nitaj

Ajo nuk i kursen as pozat joshëse për të cilat komentohet e bëhet menjëherë lajm në mediat rozë.

Image
Arta Nitaj

Së fundmi Arta nuk ka hezituar t’i tregojë linjat trupore fantastike që posedon teksa ka sjellë poza në jaht.

Image
Arta Nitaj

Ndryshe, Arta u bë e njohur falë rolit të “Xhesikës” në serialin vendor “O sa mirë”.

Image
Arta Nitaj
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat