Bebe Rexha shfaqet e lumtur duke festuar festën e dashurisë

Bota e Yjeve

Bebe Rexha shfaqet e lumtur duke festuar festën e dashurisë

Më: 14 shkurt 2022 Në ora: 22:19
Bebe Rexha

Bebe Rexha është parë e lumtur në Hawai. 

Këngëtarja shqiptare, e cila shquhet edhe për një femër që nuk vuan nga komplekset, është parë duke u argëtuar pa masë në pushimet e saj. 

E nga atje ajo është shfaqur me disa foto që i ka postuar për fansat e saj në Instagram. 

“Gëzuar Shën Valentini nga Hawai, ju dua”, ka shkruar Bebe. 

Image
Bebe Rexha
Image
Bebe Rexha
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat